ویژگی های روش ترک آسان سیگار

در این دوره ها شما با روشی آشنا خواهید شد که دارای ویژگی های منحصر بفرد و ویژه ایست که می تواند در مسیر تحقق آرزوی بزرگ و زیبای شما یعنی ترک سیگار کمک شایانی باشد.

اولین ویژگی ترک آسان و همیشگی است

یعنی شما بدون رنج و عذاب و احساس محرومیت و احساس از دست دادن چیزی با ارزش دوران ترک رو سپری می کنید و از این دوران لذت برده و شادی و نشاط فراوانی نصیب شما خواهد شد همچنین ترکی همیشگی و بی باز گشت رو تجربه می کنید . از این لحاظ بسیار این روش ارزشمند است چون باعث میشود که شما بعد از مدتی ترک دچار لغزش نشید و مجددا سیگار بدست نگیرید.

دومین ویژگی عدم نیاز به قدرت اراده در ترک سیگار در این روش است

یعنی شما بعلت تغییر الگو های ذهنیتان نسبت به سیگار هیچ گونه اراده ای برای ترک سیگار بکار نخواهید برد و عملا سیگارنکشیدن به یک رفتار خودکار و اتوماتیک تبدیل خواهد شد . از این لحاظ عنوان عدم استفاده از قدرت اراده را برای آن انتخاب کرده ایم که اعتقاد بر این است که رفتاری که بعنوان یک الگو و پارادایم در ذهن ما ذخیره می شود نیازی به خرج کردن قوای فکری و انرژِی برای آن ندارند لذا شما آن رفتار ها را مانند دیگران رفتارهای الگو شده در ذهن مثل رانندگی و پاسخ به تلفن همراه بصورت ناخودآگاه و غیر ارادی انجام و به آنها واکنش نشان می دهید . در این روش نیز سیگار نکشیدن بعنوان یک الگوی ذهنی به رفتاری اتوماتیک و غیر ارادی تبدیل خواهد شد و نیازی به تفکر و بکار بردن نیروی اراده و صرف انرژِ ی نخواهند داشت.

سومین و مهمترین ویژگی ها عدم استفاده از هیچ گونه جایگزینی برای ترک سیگار

مانند الکترو اسموک ها
آدامس و شکلات نیکوتینی
برچسب های نیکوتینی
قرص ها و دارو های کلینیکی
و…

افزایش تمرکز و قدرت فیزیکی ، کاهش تحریک پذیری عصبی، افزایش اعتماد بنفس و عزت نفس و افزایش حس لذت جویی از موارد مختلف در زندگی

معرفی کارگاه

جزئیات کارگاه ترک آسان سیگار

کارگاه ترک آسان سیگار در 3 روز بصورت متوالی و پشت سر هم برگزار می گردد که هر روز 2 الی 2.5 ساعت زمان می برد. این دوره ها بصورت گروهی و در گروه های 10 الی 30 نفره برگزار می شود و ذاتا نیاز به برگزاری بصورت چند روزه و گروهی برای نتیجه بخش بودن دوره دارد.

روش ارائه شده

روش ارائه شده در این دوره ها بر اساس اصول شناخت ضمیر ناخودآگاه و پارادایم های ذهنی و سپس تغییر پارادایم ها و الگوها ذهنیparadigm shift)) است. اصولا ما معتقد به این مسئله هستیم که شناخت و آگاهی نسبت به کمبود ها و چالش ها می تواند گامی بزرگ در مسیر بهبودی در تمامی ابعاد زندگی باشد. در این کارگاه شما را با ضمیرناخوداگاهتان و وضعیت که در آن قرار دارید روبرو خواهیم کرد و شما می توانید اگاهانه انتخاب کنید.

تضمین ترک

در این دوره ها اگر شما با خواست قلبی و تصمیم قاطع شرکت کنید ما تضمین می کنیم که شما براحتی و برای همیشه با در دست داشتن تکنیک های منحصر بفرد با ویژه گی های خاص سیگار رو ترک کنید و از زندگی بدون سیگار لذت ببرید.

برای رهایی از سیگار همین الان در کارگاه های ترک آسان ثبت نام کنید